Su Tesisatı

Sancaktepe Su Tesisatçısı Gider Açma, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, Tesisat Onarım. Mutfak, Lavabo, Tuvalet, Klozet Tıkanıklık Açma, Musluk Tamiri, Kırmadan Su Kaçağı Tespiti.

7 Gün 24 Saat Hizmet. Profesyonel Ekip. Kırmadan Dökmeden İşçilik. Uygun Fiyat.

Son Sistem Makinalarla Kırım Olmadan Tıkanık Gider Açma Su Kacağı Tespiti Ve Onarımı.

7/24 Güvenilir Garantili Hizmetimiz İle Tüm Sancaktepe de Sıhhi Tesisat İşlerinizde Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız.

Onurlu Tesisat ev, ofis, iş hanı, hastane, okul ve diğer alanlardaki sıhhi tesisat problemlerine bilgi ve tecrübeleri sayesinde hızlı ve kalıcı çözümler sunabilmektedir.
Temiz su gereksinimi ile atık suyun tam olarak toplanıp sevki açısından sıhhi tesisat sektörü ekonomimizin önemli bir parçasıdır.
Vana arızalarından su tesisatı boruları onarımına kadar bir çok tesisat sorununda bizi arayabilirsiniz.

Sıhhi Tesisat Olarak Nitelenen Sistemler Şunlardır

  • Günlük kullanımdaki sıcak, soğuk su gereksinimleri
  • Pis su tesisatları
  • Yağmur suyu, yüzey ve yeraltı suyu drenajları

Su Tesisatçısı, Sıhhi Tesisatçısı Montaj, Bakım, Tamir

İstanbul Anadolu Yakası’ nda (Adalar Su Tesisatçısı, Ataşehir Su Tesisatçısı, Beykoz Su Tesisatçısı, Çekmeköy Su Tesisatçısı, Gebze Su Tesisatçısı, Kadıköy Su Tesisatçısı, Kartal Su Tesisatçısı, Maltepe Su Tesisatçısı, Pendik Su Tesisatçısı, Sancaktepe Su Tesisatçısı, Sultanbeyli Su Tesisatçısı, Şile Su Tesisatçısı, Tuzla Su Tesisatçısı, Ümraniye Su Tesisatçısı, Üsküdar Su Tesisatçısı), ev, ofis ve işyerlerinize su (sıhhi) tesisat çekilmesi, pimaşların yada boruların yenilenmesi veya tüm sıhhi tesisat montajı ve tadilatı hizmetimizle 1992 yılından günümüze 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Su tesisatı konusundaki tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

1999’ den günümüze kadar sürmekte olan bilgi birikimimizle oluşturduğumuz usta su – sıhhi tesisatçısı usta ekibimiz tecrübeli ve kendini sürekli geliştiren personelden oluşmaktadır. Su tesisat cihazlarımızda da son teknolojiyi kullanıyoruz. Ekonomik, uygun fiyat politikasını ve disiplinli çalışma şeklini birleştirerek sizlere kusursuza yakın bir hizmet sunuyoruz.

Her türlü su tesisatı, sıhhi tesisat, doğalgaz tesisatı, sıhhi tesisat kurulum, montaj, bakım, onarım sorunlarınızda 7 gün 24 saat +90 532 551 86 72 numaralı irtibat numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

İstanbul Su Tesisatı , Su Tesisatçısı : İstanbul Genel su tesisat arızaları, tamiri, bakımı ve komple tesisat hizmeti firması, servisi, ustası, ücretleri, fiyatları.

İstanbul Kalorifer Tesisatçısı : İstanbul Kalorifer tesisat, yenileme ve bakımı. Radyatör temizliği ve montajı hizmeti firması, servisi, ustası, ücretleri, fiyatları.

İstanbul Doğalgaz Tesisatçısı : İstanbul Doğalgaz tesisat yapımı, proje, montaj hizmeti firması, servisi, ustası, ücretleri, fiyatları.

İstanbul Su Kaçağı Tespit : İstanbul Daire tesisatlarında, su kaçakları tespit ve onarımı hizmeti firması, servisi, ustası, ücretleri, fiyatları.

İstanbul Rezervuar Gömme Rezervuar Montajı, Tamiri : İstanbul Rezervuar, Gömme Rezervuar (iç takım) değişimi, tamiri, montaj hizmeti firması, servisi, ustası, ücretleri, fiyatları.

İstanbul Çeşme, Musluk, Batarya Montajı : İstanbul Batarya, musluk satışı ve montajı hizmeti firması, servisi, ustası, ücretleri, fiyatları.

İstanbul Tıkanıklık Açma, Tıkalı Tesisat Açma : İstanbul Lavabo, banyo ve klozet tıkanıklıkları açımı, tıkalı tesisat açma hizmeti firması, servisi, ustası, ücretleri, fiyatları.